W dniach 8-11 kwietnia odbył się w Spale k.Łodzi etap finałowy II Olimpiady Wiedzy O Turystyce organizowanej przez Uniwersytet Łódzki. Naszą szkołę reprezentował Daniel Sobczyński (IIILD) wraz z opiekunem Radosławem Łysiakiem.
Daniel jako jedyny przedstawiciel szkół ogólnokształcących znalazł się w gronie 36 finalistów z techników obsługi turystycznej z całej Polski.

W dniach 11-13 kwietnia 2015r. w Gdańsku odbyły się eliminacje centralne XLI Olimpiady Historycznej.
Z satysfakcją i dumą informujemy, że uczeń naszego liceum Jakub Tarłowski znalazł się w pierwszej dziesiątce laureatów tej szlachetnej rywalizacji, co zagwarantowało mu nie tylko zwolnienie z matury z historii, ale również zdobycie indeksu na wymarzone studia.

Z radością informujemy, że aż  4 uczniów naszego LO zakwalifikowało się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych, który odbył się 27 marca w Białej Podlaskiej.   Nasi najlepsi to: Milena Kucharska (II LC), Agata Mazurek (IIILD ), Hubert Sosik (IIILB) i Martyna Stefaniak (II LC).

Z nieskrywaną radością informujemy, że uczennica klasy IIIGD Anna Lewkowicz, w dniu 1 kwietnia 2015 została finalistką Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu. Znalazła się w gronie zaledwie 82 uczestników ostatniego etapu, składającego się z części pisemnej i ustnej.

27 marca 2015 został rozstrzygnięty, zorganizowany przez tygodnik "Wspólnota Puławska" plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Puław i Powiatu Puławskiego za  2014 rok. Jak powiedział jeden z 36 zawodników nominowanych do nagrody przez Kapitułę Wspólnoty Puławskiej - wszyscy jesteśmy zwycięzcami, jednak najwięcej głosów otrzymała Nikola Żybura.

Z ogromną dumą przedstawiamy kolejne sukcesy naszego ucznia - Pawła Zduna, który w czasie odbywających się w Wieliczce w dniach 14 - 15 marca Mistrzostw Polski w Taekwondo zdobył trzy medale: złoto za pierwsze miejsce w formule light - contact w kategorii do 66 kilogramów juniorów oraz dwukrotnie srebro w formułach semi contact oraz układy otwarte juniorów. Poza sukcesem na zawodach nasz mistrz uzyskał też czarny pas taekwondo.

Dnia 10.03.15r. we wtorek oraz 13.03.15r. tj. w piątek w naszej szkole odbyła się Licealiada Dziewcząt w Koszykówce na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie: Karolina Kluz 3LB, Ilona Aleksandrowicz 3LA, Iga Żmuda 1LD, Karolina Winek 1LD, Joanna Cendrowska 3LD, Dominika Łakoma 1LB, Katarzyna Szczotka 1LB, Ewa Kowalska 1LA, Michalina Czerkilda 3LC, Zuzanna Polak 2LC oraz Paulina Goluch 1LA.