27 marca 2015 został rozstrzygnięty, zorganizowany przez tygodnik "Wspólnota Puławska" plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Puław i Powiatu Puławskiego za  2014 rok. Jak powiedział jeden z 36 zawodników nominowanych do nagrody przez Kapitułę Wspólnoty Puławskiej - wszyscy jesteśmy zwycięzcami, jednak najwięcej głosów otrzymała Nikola Żybura. Zdobywając tym samym puchar i tytuł Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Puławskiego 2014.  Z satysfakcją przypominamy, że Nikola trenuje Taekwondo Olimpijskie,  jest zawodniczką  Klubu Sportowego ,,Andros-Puławy" oraz uczennicą naszego Gimnazjum w klasie 2a.

Naszej koleżance gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na macie jak również, tak prestiżowych tytułów w kolejnych latach.

2 GA