2017/2018
Nazwa konkursu | Uczestnik | Rodzaj wyróżnienia | Opiekun |
XXI edycja EDD - ,,Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu” – konkurs literacki, plastyczny, fotograficzny |
M. Sieprawska A. Baj M. Wielicki M. Kuzioła K. Wargocka M. Radko I Borsuk J. Stępień N. Lisiowska |
I miejsce II miejsce Wyróżnienie Wyróżnienie I miejsce Wyróżnienie I miejsce III miejsce wyróżnienie |
R. Bany R. Marcinko M. Syta R. Marcinko M. Syta L. Sołtys |
Powiatowy konkurs literacki "Marzeniem moim jest…" | A. Woch A. Owczarz K. Rybicka M. Sieprawska |
I miejsce wyróżnienie wyróżnienie I miejsce |
L. Sołtys M. Syta R. Bany |
XIV Wojewódzki Konkurs Literacki | A. Owczarz J. Ogonowska |
Wyróżnienie III miejsce |
M. Syta A. Wójcicka |
Konkurs plastyczny "100. Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości" - plakat | J. Korpysa S. Sosik J. Kosidło P. Lewczak D. Sikora K. Życka J. Ogonowska E. Kotkiewicz |
I miejsce II miejsce II miejsce I miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
B. Michałowicz |
VI Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej „Uwielbiaj duszo Pana” | J. Piątek D. Sztobryn |
II miejsce finalistka |
L. Sołtys A. Osiak |
X Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej | E. Biernacka M. Przybyła G. Kuta M. Szczuchniak J. Ogonowska |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie II miejsce III miejsce |
R. Marcinko |
IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Odkrywamy talenty przyszłości” | A. Owczarz N. Łaszcz A. Struzik Z. Sulska J. Ogonowska M. Sieprawska E. Złotucha J. Seredyn |
I miejsce Wyróżnienie wyróżnienie Wyróżnienie III miejsce Wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
M. Syta A. Wójcicka R. Bany |
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny ,,Zostań Mistrzem Ortografii” | B. Michalska M. Bernacki K. Wójcik W. Bocian A. Barbaś S. Bartuzi |
II miejsce III miejsce finalistka finalistka finalistka finalista |
L. Sołtys A. Osiak R. Marcinko A. Wójcicka |
V Ogólnopolski konkurs o ks. S. Konarskim ,,Ks. Konarski –nasz współczesny” | J. Ogonowska | wyróżnienie | A. Wójcicka |
Konkurs plastyczny ,,Dzień liczby Pi” - org. UMCS | N. Osetkowska K. Strzelec M. Tarłowsk |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
B. Michałowicz |
VI Wojewódzki Konkurs Antynikotynowy „Nikotynie nie!” | L. Kozak P. Arciuch |
III miejsce wyróżnienie |
B. Michałowicz R. Bany |
Konkurs na reportaż ,,Idea olimpijskie w życiu jednostek i społeczności” – org. UMCS i Polski Komitet Olimpijski | K. Wójcik | III miejsce | R. Marcinko M. Syta |
VI edycja konkursu m. wojewódzkiego ,,Sakralne oblicze Ukrainy” – org. KUL | K. Wójcik W. Bocian |
II miejsce | R. Marcinko |
Konkurs literacki ,,Mediacje rówieśnicze w szkole metodą przeciwdziałania agresji'' | P. Cieloch | I miejsce | A. Osiak |
IX Konkurs Literacki ,,Mój świat” | A. Woch J. Ogonowska |
I miejsce wyróżnienie |
L. Sołtys A. Wójcicka |
2016/2017
Nazwa konkursu | Uczestnik | Rodzaj wyróżnienia | Opiekun |
XXIII edycja EDD - ,,Przeszłość - Przyszłości” – konkurs literacki, plastyczny, fotograficzny | M. Kuzioła K. Rybicka E. Złotucha S. Bachanek A. Wiejak M. Sajnoga N. Mazur M. Wielicki A. Makuch A. Baj M. Mączka A. Kostyra D. Goluch |
I miejsce LO I m. PG I m. LO II m. LO III m. LO Wyróżnienie Wyróżnienie I m. LO I m. PG II m. LO II m. PG III m. LO III m. PG |
R. Marcinko R. Marcinko R. Bany M. Syta A. Osiak R. Marcinko M. Syta R. Bany A. Wójcicka R. Bany R. Bany A. Osiak R. Bany |
Powiatowy konkurs literacki „Mój świat nad Wisłą” |
J. Ogonowska M. Sieprawska |
I miejsce I miejsce |
A. Wócicka R. Bany |
V Festiwal Hymnów Szkolnych i Pieśni Zaangażowanej |
KENsingers |
statuetka |
M. Przybyś |
Powiatowy Konkurs Ortograficzny |
M. Tarkowska |
II miejsce |
L. Sołtys |
XIII Przegląd Poezji, Prozy i Pieśni Niepodległościowej – „Żeby Polska była Polską” | D.Sztobryn, P. Cieloch J.Ogonowska N. Łaszcz |
I miejsce I miejsce II miejsce |
A.Osiak A.Wójcicka |
Powiatowy Konkurs Literacki ,,O szczęściu” | M. Sieprawska | I miejsce | R. Bany |
IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej | A. Martyniuk | I miejsce | A. Osiak |
Olimpiada Filozoficzna | A. Kostyra | etap rejonowy | A. Osiak R. Marcinko |
XI Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Kolumbów | N. Łaszcz K. Kowalczyk O. Kędziora K. Wąchała |
II miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie |
A. Wójcicka L .Sołtys M. Syta R. Bany R. Marcinko |
VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Odkrywamy talenty przyszłości” | M. Sieprawska P. Cieloch J. Ogonowska M. Sajnoga A. Struzik |
wyróżnienie II miejsce III miejsce Wyróżnienie wyróżnienie |
R. Bany A. Osiak A. Wójcicka R. Marcinko M. Syta |
Turniej Jednego Wiersza ,,Nie pisz do szuflady” | J.Ogonowska | I miejsce | A. Wójcicka |
Konkurs plastyczny "Książka którą warto przeczytać" | M.Sajnoga M. Przybyła |
III miejsce I miejsce |
R. Marcinko K. Witkowska |
XV Powiatowy Konkurs ,,Trzeba dobrym być jak chleb” | W. Babska | I miejsce | R. Marcinko |
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny ,,Zostań Mistrzem Ortografii” | K. Wójcik W. Bocian K. Szczepaniak |
finalistka finalistka finalistka |
R. Marcinko |
V Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej ,,Mówię i piszę po polsku” | K. Wójcik W. Bocian |
finalistka finalistka |
R. Marcinko |
Konkurs poetycko-muzyczny ,,Żołnierze wyklęci zawsze w naszej pamięci” | W. Kostyra J.Ogonowska |
I miejsce I miejsce |
K. Witkowska A. Wójcicka R. Marcinko |
Konkurs na reportaż ,,Lubelszczyzna – region inspiracji” UMCS | K. Wójcik W. Bocian M. Pachocka |
finalistka finalistka wyróżnienie |
R. Marcinko |
VIII Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej ,,Śpiewajmy Ojcu Świętemu” – XVI Dni Papieskie w Puławach | M. Jadczyszyn M. Sułek G. Tutkaj R.Wiercioch N. Skocz A. Kaniowska N. Furdal A. Malec K. Kowalczyk J. Bil – Traciłowska D. Wiejak A. Woch K. Wydra |
I miejsce | M. Przybyś |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej | K. Furtak K. Sołdek E. Sadkowska |
etap wojewódzki | G. Zamojski |
VI Lubelski Konkurs Statystyczno-Demograficzny SIGMA | Zuzanna Lewandowska Konrad Przewłoka Adam Zagrajek |
I miejsce | M. Przybyś |