W piątek 31 stycznia w naszej szkole została otwarta kolejna wystawa pt. „Nasi utalentowani”. Można było podziwiać prace Hani Golak, uczennicy klasy 1Ap. Hania udostępniła swe obrazy namalowane farbami olejnymi, a także rysunki wykonane kredkami czy markerami. Uroczyste otwarcie odbyło się w obecności dyrektor szkoły pani Marty Gładysz i kierownik Wydział Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta pani Marzeny Klimek. Wśród oglądających nie zabrakło kolegów i koleżanek Hani z kl. 1Ap, a także z kl. 3C. Wkład Hani w promowanie wartości wyższych wyrażonych poprzez sztukę został doceniony i uczennica otrzymała dyplom i upominek od pani dyrektor Marty Gładysz.

Wystawa ta rozpoczyna kolejny cykl wystaw poświęconych uczniom naszej szkoły obdarzonych pasjami i talentami zarówno plastycznymi, jak i literackimi. Wkrótce o nich usłyszycie. A teraz zapraszamy do zapoznania się z pracami  Hani Golak - wystawa potrwa do 7 lutego w holu na I piętrze - a poniżej notka biograficzna Waszej koleżanki.

Hanna Golak - uczennica klasy 1Ap. Od dzieciństwa interesuje się sztuką. Od kilku lat regularnie uczęszcza na zajęcia plastyczne, które pomagają jej w szlifowaniu umiejętności plastycznych. Brała udział w wielu konkursach plastycznych, np. szkolne konkursy na temat uzależnień i promowania zdrowego stylu życia. Jej ulubioną techniką jest olej na płótnie. W swoim portfolio posiada również prace wykonane kredkami i markerami. W przyszłości zamierza studiować architekturę lub inny kierunek związany ze sztuką. Obcowanie ze sztuką daje jej przede wszystkim wiedzę na temat wielu artystów, których dzieła  niekiedy służą jej za inspirację i motywację do działania.