Dnia 30 listopada 2015 roku, w Urzędzie Miasta odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Miasta V kadencji, w której udział wzięli świeżo wybrani radni z naszej szkoły: Agata Kaźmierczak, Jan Skwarek, Szymon Szczuka i Karolina Wójcik. W skład rady wchodzi obecnie 32 członków z kilku puławskich szkół. Obrady otworzyła i poprowadziła Pani Bożena Krygier – przewodnicząca Rady Miasta Puławy. No obradach obecny był również Prezydent Miasta oraz kilku radnych.
Członkowie Młodzieżowej Rady Miasta mieli najpierw okazję się zaprezentować oraz powiedzieć jakie cele pracy im przyświecają. Po przemowie Pana Prezydenta Janusza Grobla odbyło się uroczyste ślubowanie członków rady, którzy następnie z jego rąk otrzymali zaświadczenia o uzyskaniu mandatu radnego.
Głównym punktem obrad był wybór przewodniczącego, wiceprzewodniczących i sekretarza rady. Na zakończenie sesji głos zabrał Pan Zbigniew Śliwiński – pomysłodawca MRM, życząc nowym radnym owocnej pracy, po czym przewodniczący zakończył obrady i zaprosił wszystkich do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Karolina Wójcik ILE