Zwyczajem naszej szkoły stał się coroczny koncert przygotowywany przez pana Mariusza Przybysia z utalentowanymi uczniami KEN - u we współpracy z „Domem Chemika”. W tym roku doczekaliśmy się kontynuacji ubiegłorocznego koncertu największych przebojów musicalowych. 9 czerwca w gościnnych progach Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” odbyła się uroczysta premiera koncertu pt. „Ale musicale 2”, którą zaszczycili swoją obecnością liczni zaproszeni goście i sympatycy zespołu, nauczyciele i pracownicy szkoły, młodzi tancerze z zespołu „Grześ”. Na widowni gościliśmy kierownika Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Puławy pana Stanisława Szajowskiego, zastępcę dyrektora finansowego Grupy Azoty ZA „Puławy” s.a. pana Dariusza Gębalę, przewodniczącego Rady Szkoły przy ZSO im. KEN pana Piotra Gałkowskiego oraz emerytowanego dyrektora naszej szkoły pana Wiesława Sowę.
W wykonaniu młodych artystów usłyszeliśmy znane wszystkim klasyczne przeboje musicalowe oraz współczesne kompozycje polskie i zagraniczne. Reżyserem przedstawienia był pan Mariusz Przybyś. Choreografię przygotowały Alicja Borucka, Izabela Górska, Kamila Kotowska i Justyna Pinkiewicz - uczennice naszej szkoły. Obsługą sceny zajmowali się uczniowie Karol Cegiełko, Szymon Kopeć i Grzegorz Tutkaj oraz pracownicy DCH - panowie Władysław Fludra i Jarosław Bernat. Oświetleniem kierował pan Ryszard Furtak, pracownik DCH. Koncert poprowadził absolwent KEN - u - Karol Sokołowski.  W przedstawieniu udział wzięli:
grupa fizjoterapeutyczna KEN SPA: Wiktoria Chomicka, Milena Łysiak
formacja KEN VAMPIRES: Weronika Babska, Anna Jeżewska, Dominika Łakoma, Katarzyna Korona, Martyna Kostka, Patrycja Kramek, Aleksandra Partyka, Aleksandra Pawelec, Jan Skwarek, Agata Zagożdżon
grupa taneczna KEN DANCERS: Alicja Borucka, Weronika Giza, Izabela Górska, Katarzyna Kotowska, Katarzyna Kulik, Zuzanna Lewandowska, Justyna Pinkiewicz, Karolina Stępień, Patrycja Stępień, Jakub Stalęga
zespół wokalny KEN SINGERS: Julia Furdal, Nina Furdal, Julianna Gągoł, Karolina Kluz, Kinga Kowalczyk, Angelika Kaniowska, Paulina Król, Natalia Skocz, Marek Wielicki, Kamila Wydra, Zofia Gąsiorowska.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert za rok.

Zdjęcia z koncertu w galerii