Wycieczki
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

W czwartek 10 czerwca 2021 r. klasa 7 b pod opieką p. Agnieszki Szczerbetki, p. Martyny Fijałkowskiej oraz p. Agnieszki Peplińskiej wyruszyła na długo wyczekiwaną wycieczkę do Farmy Iluzji w Trojanowie.
Z Puław wyjechaliśmy o 9.00 i już po godzinie dotarliśmy do parku rozrywki - celu naszej podróży. W tym niezwykłym miejscu poznaliśmy różne nietypowe instalacje i eksponaty, które miały za zadanie oszukać nasze zmysły, zdawały się przeczyć prawom grawitacji. Na początku pani przewodnik zabrała nas do Latającej Chaty Tajemnic, czyli do krzywego domu. Wszystkim zakręciło się w głowie, trudno nam było zachować równowagę w tym miejscu. Zrobiliśmy zdjęcie grupowe przy tej niesamowitej atrakcji. Potem udaliśmy się do Zakręconego Domku. Iluzja ruchu pozornego…no właśnie... Czy to my się kręcimy? Każdy chociaż przez chwilę zadał sobie to pytanie. Natomiast nikt z nas nie miał wątpliwości, że jest to bardzo dobra zabawa. Następnie uczestniczyliśmy w wyścigach na tratwach! Przeszliśmy również przez niesamowity Tunel Zapomnienia. Potem odwiedziliśmy Muzeum Iluzji, czyli zbiór bardzo ciekawych instalacji takich jak szklane hologramy. Udaliśmy się również do Przewróconego Pokoju. Byliśmy także w Sali Amesa. Okazuje się, że w tym miejscu małe dziecko może być wyższe od rodzica! Następnie zdezorientowani błądziliśmy po Labiryncie Luster. Ostatnią atrakcją, którą zobaczyliśmy, była Karuzela Łańcuchowa.
Przez całą wycieczkę pogoda nam sprzyjała. Pobyt w parku rozrywki dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń. Był to bardzo udany wyjazd!

Julia Siczek