19 listopada uczniowie naszej szkoły podczas „Południa Literackiego” odebrali nagrody oraz wyróżnienia za ich sukcesy w konkursach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach. W Powiatowym Konkursie Literackim pt. „List księżnej Izabeli Czartoryskiej do współczesnego puławianina" jedną z nagród otrzymała Zuzanna Sulska z kl. 2LCa, natomiast w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w kategorii szkoła podstawowa miejsca na podium zajęły uczennice kl. 8a: Julia Baryłka (I miejsce) oraz Teresa Karamon (III miejsce). W kategorii liceum trzy wyróżnienia otrzymali: Magdalena Tarkowska z kl. 1LD, Jakub Skóra z klasy 2LA oraz Hanna Sokół, również z kl. 2LA. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.