21 października klasy: 1LAp, 1LBp i 1LAg wybrały się do Starostwa Powiatowego na podsumowanie konkursu na wykonanie makiety placu Chopina ,,Zielone serce miasta". Konkurs objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Puławy został zorganizowany przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach oraz Urząd Miasta Puławy. W programie uroczystości podsumowującej kampanię edukacyjną nt. ochrony przyrody w Puławach znalazł się również bardzo ciekawy wykład prof. dr. hab. Antoniego Marka Kosmali pt. „Przyroda w mieście – dar i obowiązek”.
Z dumą informujemy, że klasa 1LAg otrzymała w konkursie wyróżnienie (opiekun p. Dorota Zaroda), klasa 1LAp zdobyła 3. miejsce (opiekun p. Renata Bany), a klasa 1LBp stanęła na drugim miejscu podium (opiekun p. Marzena Szymczak). Gratulujemy!