Po sportowym współzawodnictwie 27 września na etapie powiatowym i 4 pażdziernika rejonowym, nasze licealne lekkoatletki zajmując II miejsce zakwalifikowały się do udziału w Wojewódzkiej Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. 11 pażdziernika na lubelskim stadionie nasze dziewczęta,  pokonując zespoły z Lubartowa, Chełma, Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego, Białej Podlaski, zajęły w klasyfikacji zespołowej IV miejsce. Wicemistrzynią Województwa w biegu na 100m została nasza maturalna sprinterka – Białach Marzena a pierwszoklasistka Ircha Diana zdobyła brązowy medal w pchnięciu kulą.
Indywidualnie I miejsca w Powiatowej a następnie w Rejonowej Lidze Lekkoatletycznej zajęły: Białach Marzena 3e - 100m, Ircha Diana 1a – kula, Garnyk Aleksandra 1c – 800m oraz sztafeta  4 x 100m w składzie: Grabowska Zuzanna 1c, Grykałowska Laura 1e, Kowalewska Małgorzata 1d, Białach Marzena 3e.
W składzie szkolnego zespołu znalazły się :
100m : Białach Marzena 3e, Grykałowska Laura 1e, Szyndler Aleksandra 1d, Kowalewska Małgorzata 1d, Pikuła Gabriela 1b, Skwarek Klaudia 1b
400m : Grabowska Zuzanna 1c, Szyndler Aleksandra 1d, Kowalewska Małgorzata 1d, Grochowiecka Justyna 3d
800m :  Garnyk Aleksandra 1c, Woszczek Karolina 2b, Tużnik Izabela 1c
Skok w dal : Gierczak Daria 3d, Pożeczka Wiktoria 1d, Gałek Weronika 1c
Kula : Ircha Diana 1a, Gogacz  Izabela 2d, Gawęda Izabela 3b
Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za udział w tak udanej, jesiennej edycji Ligii Lekkoatletycznej.

Majewska Martyna