3 grudnia br. odbyła się IV Puławska Gala Sportu, podczas której Prezydent Miasta Puławy  p. Janusz Grobel wręczył  nagrody za najwyższe osiągnięcia  sportowe w roku szkolnym 2014/15 r.
Z dumą informujemy, że nasze gimnazjum zajęło II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych na szczeblu miasta Puławy. Nasze liceum również zajęło II miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych. Warto podkreślić, że sportowe dokonania młodzieży KEN-u przyczyniły się do zdobycia pierwszego miejsca przez powiat puławski w województwie lubelskim w kategorii szkoły gimnazjalne i trzeciego w kategorii szkoły licealne.
Podczas gali wręczone zostały również „Sybille Sportowe” – Stypendia Sportowe Prezydenta Miasta Puławy dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe na okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2016 r. Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszego gimnazjum Nikola Żybura trenująca taekwondo olimpijskie w Uczniowskim Ludowym Klubie Sportowym „Andros”.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.