W czwartek 19 listopada w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach  wręczono nagrody i wyróżnienia uczestnikom Powiatowych Konkursów: Ortograficznego i Literackiego organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach. Siedmioro uczniów naszej szkoły sięgnęło po laury.
Na konkurs literacki „Życie z pasją” nadesłano 64 wiersze i 38 opowiadań. Nagrodę za opowiadanie otrzymała  Milena Sieprawska z kl. III GD, natomiast za wiersz została nagrodzona  Julia Ogonowska z kl. I GD, która również prezentowała zebranym utwory innych laureatów. Za twórczość poetycką zostały także wyróżnione Lena Smolarek z kl. III LE i Marta Kuzioła z kl. I LE.
W konkursie ortograficznym I miejsce zajął Mateusz Bernacki z kl. III GG, II nagrodę zdobyła Olga Sikora z kl. III GB, zaś wyróżnienie otrzymała  Gabriela Jamuła z kl. III GD. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gabriela Jamuła