W dniu 05.10.2015r w lesie przy Szkole Podstawowej nr 6 w Puławach odbyły się miejsko – powiatowe zawody sportowe w sztafetowych biegach przełajowych.  W zawodach tych wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego  Anny Nowak i Waldemara Goli. Po pasjonującej walce reprezentacja chłopców  zajęła I miejsce i uzyskała awans do zawodów na szczeblu rejonowym, które odbędą się w Lubartowie w dniu 12.10.2015r, natomiast drużyna dziewcząt zajęła miejsce III. Każdy z 10 zawodników biegnących w sztafecie miał do pokonania dystans około 1000m – chłopcy i 800m – dziewczęta. Oto składy naszych sztafet.

Dziewczęta: Prażmo Oliwia  kl.2GC, Netczuk Julia  kl.3GC, Woszczek Karolina  kl.2GE,
Gowin Sandra kl.3GC, Chojnacka Kinga  kl.1GF, Hapon Maja  kl.1GA, Sor Dominika  kl.3GA, Zaręba Eliza  kl.1GA, Patkowska Kaja  kl.3GA, Kosidło Julia  kl.1GA
Chłopcy: Węsek Paweł, Grochowski Jakub, Przewłoka Mateusz, Płaczkowski Jakub, Pawlonka Łukasz, Kłopotowski Mateusz, Dike Emanuel, Wszołek Michał, Włodarczyk Kacper, Stocki Marek, Zieliński Jakub, Gałązka Szymon
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, chłopcom życzymy powodzenia na zawodach rejonowych.