Z radością informujemy, że Marcin Czuba uczeń klasy IGE zawodnik klubu Wisła Puławy należący do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych zdobył 3 srebrne medale (w konkurencjach: 50 m , 100 m  i 200 m stylem klasycznym) na Głównych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Pływaniu, które odbyły się 13 i 14 czerwca w Kraśniku. To nie jedyny sukces Marcina w tym roku szkolnym. Na Zimowych Mistrzostwach MKP Bobry Dębica (30-31 stycznia 2015 r.) zdobył w tych samych konkurencjach I miejsca.
Natomiast na Zimowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Pływaniu, które odbyły się 13 i14 grudnia 2014 r. w Zamościu, wywalczył 3 srebrne medale. Na Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Stylem Klasycznym (28 listopada 2014 r.) zdobył II miejsce. Na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar MOSIR Kielce (9 listopada 2014 r.) zajął III miejsce. W Zawodach Pływackich o Puchar Konrada Czerniaka (28 grudnia 2014 r.) wywalczył I miejsce. Podobnie w XVII Grand Prix Legionowa w Pływaniu (11 stycznia 2015 r.) zajął I miejsce.
Marcinowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!