CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

W niedzielę 25.04.2021r.  Dominik Seredyn i Wojciech Zarzecki – uczniowie klasy 3LA wzięli udział w zmaganiach finałowych XIV Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH. Walczyli o zaszczytny tytuł laureata w konkursach: Dominik z matematyki, a Wojtek z matematyki i informatyki. Było o co walczyć, gdyż laureaci tej olimpiady są przyjmowani na wszystkie kierunki studiów Akademii Górniczo-Hutniczej z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Nasi licealiści zostaną laureatami, jeśli w finale uzyskają minimum 70% możliwych do zdobycia punktów.
Warto przypomnieć, że Dominik jest również ubiegłorocznym finalistą XIII Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki. Natomiast Wojtek zdobył tytuł laureata Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej edycji 2020/201. Obaj są półfinalistami Powszechnego Internetowego Konkursu dla uczniów szkół średnich z matematyki organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Opiekunami merytorycznymi uczniów są: p. Beata Bąkała (matematyka) i p. Jacek Drozd (informatyka).
Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych wspaniałych uczniów! Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki konkursów i trzymamy mocno kciuki!