Miło nam poinformować, iż nasi uczniowie klas trzecich, chemię do bycia eko czują wyjątkowo mocno. Udowodnili to tworząc  projekt „Miasto wzdłuż Wisły”, który został nagrodzony  w konkursie organizowanym przez Dziennik Wschodni pod patronatem Grupy Azoty Zakłady Azotowe. Projekt ma na celu  wprowadzić uczniów w świat życia społecznego we własnym regionie, uświadomić, że są jej częścią, że są odpowiedzialni za wygląd swojego miasta, a także ma rozwijać pozytywne zachowania wobec ochrony przyrody. Mimo, że warunki w których przyszło nam tworzyć projekt nie były wymarzone, pandemia skutecznie utrudniła wiele działań, to jednak uczniowie wzorowo wywiązali się ze swoich zadań i zdobyli główną nagrodę.