Z wielką dumą prezentujemy wyniki Powiatowego Konkursu Literackiego „Życie w czasie zarazy” zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach. Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia w kategoriach: wiersz i opowiadanie w dwóch grupach wiekowych: szkoła podstawowa i szkoła średnia. Wśród zwycięzców znalazły się uzdolnione uczennice naszej placówki.
Za opowiadanie została nagrodzona uczennica szkoły podstawowej Aleksandra Lutkiewicz z klasy 7b. Natomiast w kategorii wiersz nagrody zdobyły licealistki: Aleksandra Woch z klasy 2LD i Julia Seredyn z klasy 2Cpa. W tej samej kategorii została wyróżniona Diana Ircha z klasy 3LA.
Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom  i życzymy kolejnych sukcesów

Aleksandra Lutkiewicz klasa 8b opiekun p. Renata Bany

Aleksandra Woch klasa 2LD opiekun p. Lidia Sołtys