15 maja przypada Międzynarodowy Dzień Rodziny, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w Puławach włącza się w lokalną kampanię społeczną pn. „Puławy dla rodziny”, której organizatorem jest gmina Miasto Puławy.
Ta inicjatywa stwarza możliwość wspólnego oraz efektywnego spędzania czasu wolnego. Uczy, że ten czas spędzony razem z rodziną jest największą wartością i bezcennym darem, jaki możemy ofiarować sobie nawzajem.
Zapraszamy młodzież całej społeczności szkolnej oraz ich rodziców  do wspólnego udziału  w szkolnym projekcie pod hasłem „RODZINA W  MOICH  OCZACH” oraz przygotowania następujących zadań konkursowych:

• praca plastyczna wykonana techniką dowolną w formacie A3 na temat „Jak fajnie spędzać czas z rodziną”
  • praca literacka (wiersz, list, opowiadanie) wydrukowana w formacie A4 na temat „Czas z rodziną – największą wartością i bezcennym darem”
  • hasło promujące dobre relacje między rodzicami i dziećmi w formacie A4

Termin składania podpisanych prac: do dnia 22.05.2015 r. (pokój pedagoga lub psychologa szkolnego)
Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla uczniów i ich rodzin.

W ramach projektu, podczas zebrań z rodzicami dnia 26 maja 2015 r. (wtorek) odbędą się konsultacje wychowawcze dla rodziców w godz. 16:30 – 18:00.

Opiekunowie: pedagodzy i psycholog