We wtorek 15 grudnia rozdamy uczniom 5 ton pysznych jabłek. Owoce będzie można odbierać pod opieką nauczycieli podczas ostatnich godzin lekcyjnych. Koniecznie prosimy o zaopatrzenie się w torby na owoce. Nie można zabierać jabłek w skrzynkach, w których były transportowane!

Zapraszamy po soczyste i zdrowe jabłka!

Dnia 10 grudnia 2015 roku - czwartek odbywać sie będą zebrania
z rodzicami według poniższego harmonogramu:

16:30 - spotkanie rodziców uczniów Gimnazjum z wychowawcami klas w salach lekcyjnych;
17:00 - konsultacje indywidualne z nauczycielami Gimnazjum;
17:00 - spotkanie rodziców uczniów Liceum z wychowawcami klas w salach lekcyjnych;
17:30 - konsultacje indywidualne z nauczycielami Liceum.

Odpłatność za obiady za m-c grudzień będzie przyjmowana w okienku kasowym w dniach 26.11.15 r. – 30.11.15 r.
w godz. 8:00 - 14:30
Koszt obiadów dla uczniów wynosi 51,20 zł (3,20 zł/obiad.)
Proszę przygotować wyliczone pieniądze.

Istnieje możliwość dokonania przelewem opłat za obiady szkolne

dotyczy: organizacji próbnej matury dla klas III LO w roku szkolnym 2015/2016

Próbne matury zaplanowane zostały do realizacji w miesiącach: styczeń 2016 r.
– matura próbna  Nowa Era, kolejna w marcu 2016 r. z ramienia OKE.

W dniach  02 – 04 grudnia 2015 r.  odbędzie się próbny egzamin gimnazjalny klas III.  W tych dniach ulega zmianie organizacja zajęć dydaktycznych klas III Gimnazjum. 02 – 03.12. 2015  r.  (środa, czwartek)  odbywają się dwie pierwsze godziny lekcyjne według planu zajęć. O godzinie 9:40 młodzież zbiera się przy salach gimnastycznych. 04.12.2015 r.- piątek, trzy pierwsze godziny lekcyjne, egzamin  z języka angielskiego  rozpoczyna się o godzinie 10:45. Po egzaminie zajęcia zostają zawieszone.

1 grudnia 2015r. z okazji ŚWIATOWEGO DNIA WALKI Z AIDS społeczność szkolna oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w Puławach, zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych i  ponadgimnazjalnych z terenu Miasta Puławy i Powiatu Puławskiego do wzięcia udziału w konkursie z zakresu HIV/AIDS.

Szczegółowe  informacje oraz karta zgłoszenia w załączonym regulaminie.

We wtorek 1 grudnia rozdamy uczniom 10 ton pysznych jabłek. Owoce będzie można odbierać pod opieką nauczycieli podczas ostatnich godzin lekcyjnych. Koniecznie prosimy o zaopatrzenie się w torby na owoce. Nie można zabierać jabłek w skrzynkach, w których były transportowane!

Zapraszamy po soczyste i zdrowe jabłka!