CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

Przypnij Czerwoną Kokardkę – Rock Red Ribbon
Na świecie żyje blisko 38 mln osób zakażonych HIV. To liczba zbliżona do liczebności populacji Polski. Codziennie około 6 tys. mieszkańców naszego globu zakaża się HIV, a około 4,5 tys. umiera z przyczyn związanych z HIV/AIDS.  
Co roku 1 grudnia świat jednoczy się, aby okazać wsparcie osobom żyjącym z HIV i chorym na AIDS.

Samorząd Szkolny zaprasza wszystkich, zarówno uczniów, jak i nauczycieli do udziału w konkursie mikołajkowym.
Na czym ma on polegać?
Proste.
Wystarczy tylko pomyśleć i wymyśleć!
Przebieramy się za postać związaną z mikołajkami, robimy zdjęcie i przesyłamy je na adres samorządu szkolnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy do udziału i zdobywania mikołajkowych nagród!

PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

ARKUSZE

Na św. Andrzeja wosk on-line lejemy i przyszłość przewidujemy.
Samorząd szkolny zaprasza do wspólnej, choć zdalnej wróżby andrzejkowej. Z klasycznych wróżb andrzejkowych, jak chociażby lanie wosku w klasie musieliśmy zrezygnować, ale nic nie powstrzyma nas przed zabawą we wróżenie. Poniżej przedstawiamy liczby do wyboru. Zastanów się, którą z nich wybrać, każda z nich oznacza kształt wosku otrzymanego z on-linowego lania. Którą wybierasz?

PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY

ARKUSZE

Europejskie Dni Dziedzictwa, które już od wielu lat wpisały się w tradycję naszej szkoły,  w tym roku przebiegały  w hołdzie ,,Dla Niepodległej”. Corocznym zwyczajem stała się organizacja różnych konkursów adresowanych do całej społeczności szkoły.
W 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Narodowy Instytut Dziedzictwa pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego hasłem przewodnim uczynił słowa ,,Moja Droga…”, które można interpretować w rozliczny sposób.

11 listopada obchodzimy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Po 123 latach zaborów Polska dzięki ogromnemu wysiłkowi i poświęceniu całego Narodu znowu stała się wolnym krajem. Nie było jeszcze granic, o które przyjdzie walczyć przez trzy lata. Jeszcze nie powstawał  jeden wspólny rząd, ale istniał już kraj, bo taka była wola Narodu. Czyn zbrojny i działania polityczne pozwoliły wykorzystać klęskę państw zaborczych w I wojnie światowej. Odradzająca się ojczyzna powstała z poświęcenia, trudu i ofiary wszystkich Polaków.