CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA


Klikawa, 20.04.2021r.


Cześć Ziemio!

Na wstępie bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.

Piszę ten list, aby Cię powiadomić o zmianach, jakie nastąpiły w moim otoczeniu, które będą miały korzystny wpływ zarówno na Twoje, jak i na moje życie.

Po pierwsze - w naszej gminie jest prowadzona precyzyjnie zaplanowana gospodarka odpadami komunalnymi, co przyczynia się do ochrony środowiska.

Po drugie - w szkole organizowane są działania, które uświadamiają uczniom, iż zniszczona gleba, zatruta woda i skażone powietrze szkodzą zwierzętom i roślinom, a w konsekwencji ludziom.     
Ponadto w naszej gminie od kilku lat jest organizowana zbiórka plastikowych butelek, które zamiast do spalenia trafiają do ponownego przetworzenia i wykorzystania. Bo plastiku palenie, powoduje powietrza skażenie.

Po trzecie - osobiście podjąłem pewne rozwiązania, które mają charakter Eko, a są to: pakowanie prezentów i drugich śniadań do szkoły w wersji ekologicznej - folię zastępuję papierem oraz racjonalna gospodarka papierem - dbałość, aby nie zużywać papieru więcej niż potrzeba.

Te wymienione działania na pewno przyczynią się do Twojego piękna, z czego skorzystamy także i my - ludzie.

Jeżeli zostaną podjęte jeszcze inne działania o charakterze ekologicznym, powiadomię Cię Ziemio o tym w następnym liście.

Życzę dobrego samopoczucia.

Bartek