Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 od dnia 26 października wprowadza się następujące zmiany:

Treść dokumentu >>

1. Odpłatność za obiady będzie odbywać się wyłącznie przelewem w ciągu przedostatnich 5 dni miesiąca poprzedzającego żywienie na konto nr 43 1560 1195 2311 0974 4886 0001.
Za m-c listopad wpłaty należy dokonać do dnia 30.10.20 r. W tytule przelewu należy podać : Imię i nazwisko dziecka oraz klasę (np. Jan Kowalski 1a SP). Po wykupieniu obiadów karty obiadowe będą dostarczone uczniom przez wychowawców klas.

W związku z wprowadzeniem nauczania zdalnego dla klas IV -VIII SP -  z dniem 26 października 2020 r. (poniedziałek) obiady dla uczniów tych klas zostają odwołane.
Odpisy za niewykorzystane posiłki zostaną uwzględnione w odpłatności po powrocie uczniów do szkoły.

Starszy intendent – Maria Kleszczyńska

Dyrektor Szkoły – Marta Gładysz

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 IM. KEN W PUŁAWACH INFORMUJE, ŻE W DN. 26.10.2020 R. (PONIEDZIAŁEK) ODBĘDĄ SIĘ ZEBRANIA ON – LINE Z RODZICAMI UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
GODZINA SPOTKANIA ZOSTANIE USTALONA PRZEZ WYCHOWAWCĘ KLASY I PODANA PRZEZ DZIENNIK ELEKTRONICZNY.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy Szkoły Podstawowej od dnia 26.10.2020 r. ukażą się wkrótce. Prosimy o monitorowanie strony internetowej szkoły.

W związku z objęciem powiatu puławskiego strefą czerwoną -  z dniem 19 października 2020 r. (poniedziałek) obiady dla młodzieży liceum zostają odwołane.

Starszy intendent – Maria Kleszczyńska

Dyrektor Szkoły – Marta Gładysz

Informujemy, że nowy plan lekcji obowiązujący od 19.10.2020 r. jest dostępny w serwisie internetowym szkoły.Zmiany dotyczą tylko numerów sal, w których odbywają się zajęcia uczniów szkoły podstawowej

Prosimy o zapoznanie się z nowym planem.

W ZWIĄZKU Z OBJECIEM POWIATU PUŁAWSKIEGO STREFĄ CZERWONĄ, ULEGA ZMIANIE ORGANIZACJA PRACY PLACÓWKI.
SZCZEGÓŁOWE WYTYCZNE DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA NASZEJ SZKOŁY OD DN. 19.10.2020 R. (PONIEDZIAŁEK) ZAMIESZCZONE ZOSTANĄ DO DNIA 17.10.2020 R. NA STRONIE INTERNETOWEJ.
PROSZĘ O BIEŻĄCE MONITOROWANIE STRONY INTERNETOWEJ SZKOŁY.

Dyrekcja ZSO 1 im. KEN